Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Корисни 1Set/5Pcs Туристички Кампување Заштита на Четка за заби Главата Почиста Покрие Случај Кутија Носителот

Корисни 1Set/5Pcs Туристички Кампување Заштита на Четка за заби Главата Почиста Покрие Случај Кутија Носителот

DEN 28.32
 

Това е достапна
Износ

100% сосема нов и висок квалитет.
Квалитетот Пластика Материјал.
Удобен и практичен, лесен дизајнирани.
Лесно да се носат.
Чувајте ги вашите четки за заби чисти.
Одлично за патување.
Спецификации :
Тип : четка за заби случај
Материјал : Пластика
Големина : Прибл 3.7*2.2*1.7 cm
Облик : Правоаголник
Боја : Како на сликата прикажани, по Случаен избор
Пакет Содржина : 1 x Четка за заби Кутија

Повеќе информации

Бренд Име:
Vitorhytech
Материјал:
Пластични
Капацитет:
1-4 парчиња на бонбони Алпите
Стил:
Модерна
Техника:
Сјајни
Функција:
Еко-Пријателски
Обликот:
правоаголник
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Решетки Количина:
1
Број На Модел На:
JJ2301_pz
Производот:
Четка за заби
Употреба:
Четка за заби
Спецификација:
5*3*3

Најдобрите понуди во категоријата