WITUSE 6x Мини 4.5x2cm Слушалка SD Картичка Накит Macarons Торба Складирање Кутија Случај Сметководствена Торбичка Апчиња дома додаток Организатор случај

WITUSE 6x Мини 4.5x2cm Слушалка SD Картичка Накит Macarons Торба Складирање Кутија Случај Сметководствена Торбичка Апчиња дома додаток Организатор случај

DEN 118.00
DEN 181.44
 

Това е достапна
Износ


WITUSE 6x Мини 4.5x2cm Слушалка SD Картичка Накит Macarons Торба Складирање Кутија Случај Сметководствена Торбичка Апчиња дома додаток Организатор случај
Карактеристики
100% сосема нов !
Macaroon моделирање мала кутија за складирање, симпатична стил, иновативен дизајн.
Може да се вклучат вашиот накит, обетки, слушалка, ѓердани, уво studs, итн.
Многу убави бонбони боја, деца и девојки корист.
Ако сте несреќни за да се добие некои болести, исто така можете да сокриете некои апчиња или капсули во внатрешноста на тоа, никој не ќе знае вашите тајни. Исто така може да се подготви некои апчиња за мозочен удар, срцеви заболувања, висок крвен притисок во случајот, го стави некаде дека вашиот стар родители нема лесно да го најдете.
Лесно да се носат & сокриј, доволно светлина со одредена флексибилност.
Спецификации
Материјал : ПП + TPE мешани
Боја : Како на слики прикажани
Големина : Околу 4.5 x 2cm / 1.77x0.79" ( дијаметар x височина )
Внимание
Може да има мали разлики меѓу тон на боја на фотографии и вистинскиот објект.
Пакет се вклучени
6 x Мини Macaron Случаи

Повеќе информации

Бренд Име:
WITUSE
Производот:
накит кутија
Решетки Количина:
мини SD Картичка кутија
Материјал:
PP
Стил:
Модерна
Техника:
Сјајни
Оптоварување:
120 kg
Употреба:
накит
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
ESA248
Обликот:
Круг
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Капацитет:
Macaron Случај
Спецификација:
4.5x2cm

Најдобрите понуди во категоријата