Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
HHYUKIMI Шминка Организатор Пластична Ставете Switch Ѕид Водоотпорен Складирање Кутија за Накит Сад Toiletry Козметички Бања Носителот

HHYUKIMI Шминка Организатор Пластична Ставете Switch Ѕид Водоотпорен Складирање Кутија за Накит Сад Toiletry Козметички Бања Носителот

DEN 415.68
 

Това е достапна
Износ


Мерки на претпазливост сликите се само референтни примероци. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во следи прилагодувањата на бои што е прикажано на сликата, може да не соодветствуваат 100% за оние во објектите себе Прирачник за мерење на големина и тежина, со грешка МОРА да ги Прочитате Пред да се Купи Добредојдовте на големо и на превозот. За испорака, можеме да го испратите производот до вашите клиенти ве Молиме проверете пакување и предмети внимателно по приемот. 1, ако сте руски купувачот, ве молиме да го пополните полно име на примачот (три). За вашата нарачка, пред да нарачате, не курир ќе се врати на пакетот. И ние не ќе ја прифати секоја наплата, без име и презиме. 2, ако се купувачот треба итни предмети. Ако не можат да чекаат трпеливо за Кина Пост Воздухопловната пакет. Ве молиме изберете express mode ако изберете Кина Пост. ВОЗДУХОТ ПОШТА кога транспортниот оддел е доцна. Не прифаќаме било каква наплата или спор, но ние би сакале да ви помогне да се прошири на обработка време на нарачката. 3, сите стоката на располагање откако ќе се плати. Обично ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена во 2-4 работни дена и да го бродот. Откако пратката е издадена, ние не може да го контролира нас. Тоа е многу зависна од меѓународната превозот, ние искрено се надеваме дека ќе може да трпеливо се разбере и трпеливо, ако одлагање, ние ќе се обидеме да ви помогнеме, да ги споделите со нас. 4, обично ние ќе се прогласи за минимален износ за да се избегне царинските давачки. Меѓутоа, поради различни држави, на различни политики, купувачот може да треба да се плати царински тарифи. Па можете да ги оставите порака додека нарачување на вредноста што сакате да ги пријавите. Ако сте задоволни со нашите проекти и услуги, ве молиме да обезбеди позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Ако имате било какви прашања. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми, за да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите 4,Како можам да ги пратите на мојот пакет? Можете да ги пратите вашите пакет на следнава веб страна со користење на своите следење на број : 17track.net (копирани на пребарувачот за да ја отворите) 1. Aliexpress поддржува виза, палка, Pay Pal, Master Card, Маестро дебитна картичка, Western Union, WEBMONEY, qiwi и банкарски трансфер преку банките. 2. Ако сè уште имаат какво било сомневање за плаќање, ве молиме да бидат слободни да контакт. Или кликнете на овој линк :

Повеќе информации

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Европа
Обликот:
Плоштад
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски,Порибено
Производот:
накит кутија
Број На Модел На:
b0250
Бренд Име:
HHYUKIMI
Материјал:
Пластични
Решетки Количина:
2
Пластични Тип:
PP
Техника:
Сјајни
Употреба:
Дребулии
Капацитет:
12L
Оптоварување:
100 кг
Спецификација:
14*6*14cm

Најдобрите понуди во категоријата