5 мрежи Јасно Пилула Чип Divider Складирање Кутија Јасно Плоштадот Накит Организатор Приказ на Случај

5 мрежи Јасно Пилула Чип Divider Складирање Кутија Јасно Плоштадот Накит Организатор Приказ на Случај

DEN 118.00
DEN 163.68
 

Това е достапна
Износ

5 мрежа Јасно Пилула Чип Divider Складирање Кутија Јасно Плоштадот Накит Организатор Приказ на Случај
Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет,практичен и лесен за употреба. Транспарентна Пластична Кутија за Складирање содржи 5 /6grids ,држењето мали предмети во ред. Се користи за чување на обетки, прстени, или други електронски компоненти, резервни делови, облекувам пее додатоци, таблети и голем број на мали дроги. Спецификации : Тип : 1#/ 2# Боја : Јасно Материјал : ПП Големина на : 1# 14x9x3.5cm/5.51x3.54x1.38" 2# : 20x11.5x3.3cm/7.87x4.53x1.3" Количина : 1 Pc Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : (Без мало пакет) 1 Pc x Складирање Кутија

Повеќе информации

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Модерна
Материјал:
PP
Решетки Количина:
5
Производот:
накит кутија
Обликот:
правоаголник
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
Транспарентна Пластична Кутија за Складирање 5A80367-1
Техника:
Сјајни
Бренд Име:
OOTDTY
Капацитет:
Други
Оптоварување:
светлина објект
Употреба:
Погоден за чување на пловни објекти, монистра, фотографија
Спецификација:
Optional
Тип:
1#/ 2#

Најдобрите понуди во категоријата