Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
NOCM Кујна Складирање Собирање Кутија Кошница Фрижидер Овошје Организатор Рек Комунални

NOCM Кујна Складирање Собирање Кутија Кошница Фрижидер Овошје Организатор Рек Комунални

DEN 105.12
 

Това е достапна
Износ

100% сосема нов и висок квалитет
Кога вашиот фрижидер се чуваат во различни предмети, вашиот desktop различни закуски, или вашето биро е покриен со голем број на канцелариски материјал,па сакате нешто е повеќе тешко. Сега,може да донесе складирање кутија дома, одат уредување, примање и класифицирани на десктоп предмети, кујна condiment шишиња, мебел преземање добие столче,лесно им помогне на вашиот шкафот уредни.
Материјал : ABS
Боја : Случајни Боја
Димензии : 30 х 13 x 9cm(Dxšxv)
Answer : ___________________________ Note : Случајни боја, не ја прифати наведени боја.
1.температурата спектар-20-100 целзиусови степени , животната средина
заштита и безбедност, не-токсични и невкусна.
2.Шупливи дизајн, вентилација за да се спречи mildew
3.Широко се користи, може да се користи за кујна храна
класификација, канцеларија канцелариски материјал, дневна соба, итн.
Пакетот вклучува :
1 Pc x Складирање кутија
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Повеќе информации

Големина:
S
Бренд Име:
SAFEBET
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
SZ
Тип:
Чување На Кутии & Кантите

Најдобрите понуди во категоријата