Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Нови Пристигнување! Мажите Среќни Пиење Пиво Чорапи Хип Хоп Животинско Куче стапало Морски Смешно Чорапи ARGYLE се Облекуваат Чорапи Calcetines

Нови Пристигнување! Мажите Среќни Пиење Пиво Чорапи Хип Хоп Животинско Куче стапало Морски Смешно Чорапи ARGYLE се Облекуваат Чорапи Calcetines

DEN 105.00
DEN 148.32
 

Това е достапна
Износ


Напомена :
Доколку вашата земја ги поддржува "Ali Express Стандард за Испорака" логистика, ние препорачуваме да изберете "Ali Express Стандард за Испорака", се повеќе и побрзо, посигурно 1. Повеќе од $9 цел | брод од страна на E-пакет(НИ)/Кина Пост препорачана Пошта | Имаат следење . 2. Помалку од $9 цел | брод од страна на Продавачот за Испорака Метод и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус | Нема следење по левата Кина . Пакет ќе пристигне околу 60 дена во нормален, и Јужна Америка и Јужна Африка треба 60-90 дена (мразам спор поради нема песна или не примаат во рок од 60 дена) 3. Ако не можете да чека 60 дена, мора да го изберете Кина Пост Воздух Mail, Epacket или Изрази. 4. Ве молиме мора да се пополни право адреса, име и презиме и телефон НЕ се провери внимателно. 5. Ако пакет е изгубен или undelivered и да се вратат назад поради погрешна адреса. Тоа е лошо за нас. Јас не може да го прифати наплата. Ве молиме! Ве молиме! Ве молиме! Било каков Проблем, Контактирајте со идеја ве Молиме да знаат дека пред цел .
Нови Пристигнување! Мажите Среќни Пиење Пиво Чорапи Хип Хоп Животинско Куче стапало Морски Смешно Чорапи ARGYLE се Облекуваат Чорапи Calcetines
*Материјал : памук *Големина : Слободен Големина(ЕУ ГОЛЕМИНА 38-45, НИ 7-11) *Боја : 30 Бои *вклучува : 1pcs чорапи *Пакет : Opp вреќа
-Aliexpress ги Прифаќа следниве начини на плаќање :
Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Господар дебитни картички, Web Money и банкарски трансфери.
-Купувачот Заштита :
Ali Express објавен по исплата потврди испорака на нарачки само.
За повеќе детали, ве молиме кликнете на линкот подолу.
Ние ќе ја испратите вашата нарачка за да ја потврдите нарачката во рок од 2-5 работни дена Ali Express.
Ние обезбедуваме Кина Пост воздухопловната, E - пакет, Бо Si ди Финска, DHL ЕМС превозот методи на глобално ниво.
-Нарачки од страна на Кина Пост обичните мали пакети покрај тоа, постои никаква трага пораки .
- Кина пост воздухопловната треба 20-60 денови за испорака (со исклучок на Бразил и оддалечените области).
-E Пакет на сад треба 7-25 работни дена.
-DHL / EMS треба 7-15 работни дена.
(Над проценува времето за испорака е само за референца.)
За Данок На
Нашата цена не вклучува даноци и други давачки, ние ќе ги прогласи ниска вредност за да им помогне на купувачите
Избегне данок. Но, проверете дали пакетот е прилагодено, тоа е вашиот одговорност е да се плаќаат даноци.
-100% Пари Гаранција за враќање на следново сценарио.
Ние не примате наредби да се обезбеди испорака пати
Предмети што не се совпаѓаат со опис
-Делумна Наплата следново.
На патот, тоа е оштетен или има проблеми со квалитетот, ќе се користат по тоа обработени фото рок од 48 часа.
Нарачки шорцеви ќе биде dealed во рок од 48 часа според фотографиите и пакет тежина.
Вашето задоволство е многу важна за нас. Ако сте задоволни со вашиот производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди
Повратни информации. Ако не сте задоволни со стоката, ве молиме да ни даде шанса пред отворањето на правото за да се направат работите
Спор или остави негативни повратни информации.

Повеќе информации

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Висок:
Членови на екипажот
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Бренд Име:
COCOTEKK
Број На Модел На:
AS521
Материјал:
Памук
Тип:
Атлетик
Сезоната:
Лето Autumm Зима
Стил:
Хип Хоп
боја:
црвена/црна/зелена боја
Големина:
бесплатни големина, одговара на ЕУ ГОЛЕМИНА 38-45, НИ 7-11
Одговара:
Повик за мода Струка
чорапи Тип:
Се Облекуваат Чорапи Смешно Среќен
Секс:
жени жени мажи машки
Пакување:
OPP вреќа
Карактеристики:
Дише, абсорбента, анти-beriberi, анти-триење

Најдобрите понуди во категоријата