Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бебе Чорапи Новородените Деца Памук Дише Чорапи Цртан филм за Деца Симпатична Чорапи Против пролизгување Деца кратки Чорапи Calcetines Kawaii

Бебе Чорапи Новородените Деца Памук Дише Чорапи Цртан филм за Деца Симпатична Чорапи Против пролизгување Деца кратки Чорапи Calcetines Kawaii

DEN 90.00
DEN 95.52
 

Това е достапна
Износ


Бебе Чорапи Новородените Деца Памук Дише Чорапи Цртан филм за Деца Симпатична Чорапи Против пролизгување Деца кратки Чорапи Calcetines Kawaii
боја : розова,сина,зелена,бела,жолта,кафена,како што е подолу слики
Answer : ___________________________ Note : плочка мерка,таму можеби 1-3cm грешка,pelase се разбере,ви благодариме!
Висок Квалитет,Фабрика Цена! ќе ги најдете на прекрасен свет! pls се провери мојата продавница websit :

Повеќе информации

Големина:
0 to 24m, 2t to 4t
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock
Шаблон Тип:
Цртан филм
Пол:
Унисекс
Материјал:
Памук,Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
боја:
бела,розова,сива,зелена,како што е подолу слики
Ткаенина Тип:
Плетени
Пакување:
1 пар чорапи чипка

Најдобрите понуди во категоријата