Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Lawadka 2018 Нови Tassel Деца Чорапи Памук Бебе Дете Коленото Високи Чорапи Дете Принцезата Девојки Чорапи Прибор За Облека На Децата

Lawadka 2018 Нови Tassel Деца Чорапи Памук Бебе Дете Коленото Високи Чорапи Дете Принцезата Девојки Чорапи Прибор За Облека На Децата

DEN 95.52
 

Това е достапна
Износ


Точка име : Деца Коленото долги Чорапи
Материјал : Памук & Spandex
Големина : 1-3 T ,3 T-5 T,5-8 T
Боја : може да избор на моделот на вашите деца како
Дебелина : Медиум
Пакет : 1 Пара / торба
Руски Клиенти треба да ни понудат твоето полно име ( given name) + татковски името + презиме )
Превозот Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! ако вашата нарачка≥7$,ќе испрати до вас од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта ако вашата нарачка≤7$,ние брод на цел од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, ако вашата цел≥200$,ние ќе го испратам до тебе со ЕМС/Fedex/DHL. (но Африкански земји,Јужна Америка земји и некои други romote земји треба да се купи≥250$)
Ве потсетам :
1.Превозот време за време на Празници Сезона (Божиќ,Кинеската Нова Година итн.)
може да биде подолго од вообичаеното време,ве молиме додадете уште 5-10days како задоцнување.
благодарение толку многу за вашиот вид разбирање!
2.Нашите peice не вклучува taxe,ДДВ,или други hiden трошоци.За да се осигурате дека сте ја платиле минимум
данок,ние се изјасни како "подарок", или"примерок"со ниска вредност.
3.Руски пријатели, ве молиме имајте на ум дека кога ќе нарачате, ве молиме оставете ги вашите име и презиме,
или ќе не прими стоката, ви благодарам.
4.Бразил пријатели,ако може да им обезбеди на вашите CPF да ни се,вашата парцела ќе биде доставен побрзо.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме
за да се остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа
само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и
услуга, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе
се обидуваме се потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме!

Повеќе информации

Големина:
S 1 to 3T, M 3 to 5T, L 5 to 8T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
LAWADKA
Број На Модел На:
wf18.1.22 c
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Spandex,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
бебе девојки,дете gils
is_customized:
yes
Големина:
1-3T,3-5T,5-8T
Пакување:
oppbag

Најдобрите понуди во категоријата