100pcs/многу Пластична кеса cookie кеси самолепливи Бисквити Снек Печење Пакет Свадба, Роденден Декорација храна торба

100pcs/многу Пластична кеса cookie кеси самолепливи Бисквити Снек Печење Пакет Свадба, Роденден Декорација храна торба

DEN 134.00
DEN 165.12
 

Това е достапна
Износ

многу =95 - 100 PCS
големина : 10x10cm

Повеќе информации

Бренд Име:
FoPcc
Број На Модел На:
9900464
is_customized:
Yes
Тип На Производ:
Подарок Перница & Носители
Материјал:
Пластични

Најдобрите понуди во категоријата