Ретро Моден Метал Целосна Rim Читање Очила Мажи Жени +50 +75 +100 +125 +150 +175 +200 +225 +250 +275 +300 +325 +350 +375 +400

Ретро Моден Метал Целосна Rim Читање Очила Мажи Жени +50 +75 +100 +125 +150 +175 +200 +225 +250 +275 +300 +325 +350 +375 +400

DEN 960.00
DEN 1199.52
 

Това е достапна
Износ


Ретро Моден Метал Целосна Rim Читање Очила Мажи Жени +50 +75 +100 +125 +150 +175 +200 +225 +250 +275 +300 +325 +350 +375 +400
Сосема Нов.Врвен Квалитет.Не Пропуштајте Ги!!! Материјал : Метал
Боја : Леопард/Brown/Цвет
Состојба : нова големина на Леќа : 45mm Мост : 20mm Храмот : 137mm
Вертикална : 40mm Рамка W idth : 140mm
Пред купување на овој објект,ве молиме бидете сигурни дека ако оваа рамка се вклопуваат за вас,деталите на мерење ве молиме проверете удар на табелата.
Леопард Браун Цвет За нас
Ние сме биле за продажба во декември 2010 година и се наоѓа во Кина. Ние се специјализираат на модни производи. Нашата цел е да се обезбеди конкурентна цена, со висок квалитет на производите, брза испорака и одличен услуги на клиентите на нашите клиенти.
Ако сакате повеќе избор,ве Молиме посетете ја нашата продавница. Превозот
* Предмети ќе биде предаден во 3 работни дена по приемот на плаќање.
* За клиенти од САД,Обединетото Кралство,Австралија и Канада,Објекти ќе бидат испратени преку e-пакет од Кина со следење,обично тоа треба цела 7-15 дена пристигнување,но време на испорака ќе зависи од дестинации и други фактори точната ние може да се 't контрола.
*За клиенти од повеќето земји,обично тоа трае 15-40 дена пристигнување,но време на испорака ќе зависи од дестинации и други фактори точната ние може да се 't контрола.
* Ние испрати предмети според вашата адреса за е предвидено па ве молиме осигурете се дека на вашиот примање адреса пред купување.
* Ако купувачот не добиле предмети по времето како што вети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации или да се подигне секој спор.
Ако купувачите треба ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА, е угодно контакт со нас и ова треба екстра плаќање за поштарина. Условите на продажбата сакаме вашиот онлајн шопинг искуство да биде ризик бесплатно. Што мислите дека ќе љубов нашата стока и се разбере дека тоа е понекогаш тешко да се купи некој објект, без всушност да биде во можност да се чувствуваат тоа, за таа причина и како дел од нашата 100% задоволство гарантира или вашиот полн со пари назад . Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, едноставно бродот назад до нас во рок од 14 дена од денот на приемот за целосна наплата на вашиот куповната цена (во оригинал на превозот обвиненија не се враќа) или размена. Сите ние се постави е што ќе ни е-мејл за враќање овластување број. Ве молиме бидете сигурни дека објектот е во иста состојба во која сте го добиле. Контактирате за Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку порака.

Повеќе информации

Око Рецепт:
+25, +50, +75, +100, +125, +150, +175, +200, +225, +250, +275, +300, +325, +350, +375, +400, +450, +500, +550, +600
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Леќа Ширина:
5.1 cm
Пол:
Унисекс
Рамка Материјал:
Легура
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќи Во Боја:
Јасно
Бренд Име:
BETSION
Леќа Висина:
3.8 cm
Број На Модел На:
93
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен
Обложување:
HMC

Најдобрите понуди во категоријата