Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
5yard 3row Црна Плетенка Beaded Бисери Rhinestones Кристал Костим Applique Декорирани Чипка Лента Намали За Фустан за Шиење Трим t419

5yard 3row Црна Плетенка Beaded Бисери Rhinestones Кристал Костим Applique Декорирани Чипка Лента Намали За Фустан за Шиење Трим t419

DEN 1101.00
DEN 1295.52
 

Това е достапна
Износ


Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес. Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishments,scrapbooking, торба, капи, итн. Идеален за Шиење, накит одлуки, scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, кукли, лакови за коса,подароци, кеси,свадба, да се облекува, занаети, ремени, капа декорација,итн. Спецификација (приближно) : Meteral : Rhinestones+ Rayon Големина : 1 двор=91cm, Прибл. 40mm ширина Боја : Црна со беж бисери Пакет се Вклучени : 1 X 5 метри чипка
двор

Повеќе информации

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Rhinestones
Број На Модел На:
T419
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Полиестер / Најлон
Техника:
Beaded
Ширина:
1 yard=91cm, Approx. 40mm width
Ткаенина Тип:
Кристал+ rhinestones

Најдобрите понуди во категоријата