Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Нечистотија евтини Популарни velveteen чипка материјал африкански везови меки кадифени чипка ткаенина со sequins за партијата се облекуваат 5 метри/многу

Нечистотија евтини Популарни velveteen чипка материјал африкански везови меки кадифени чипка ткаенина со sequins за партијата се облекуваат 5 метри/многу

DEN 2281.00
DEN 3168.00
 

Това е достапна
Износ


Добредојдовте во посета на мојот продавница!
Нашата компанија е снабдувач на различни восок ткаенина ,чипка ткаенина. сите предмети е сега на располагање,со добра цена и добар квалитет, Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.
Приказ на производот :
Тип на производ Сомот чипка ткаенина Снабдување тип
Во акционерско Item / Прифати прилагодено цел Пакување детали
5 метри во еден поли торба Испорака околу 5-7 дена од DHL Повратни информации ако беше задоволен со стоката, дајте ни повратни информации postive
Ве молиме Забелешка : Бидејќи се пука,на екранот или стоки имаат многу бои, сликата и материјал објект може да има мали разлики, ве молиме предмет на материјал објект.

Повеќе информации

Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Ткаени
Ширина:
51'-52
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
16L
Декорација:
Sequins
Ткаенина Тип:
сомот чипка ткаенина
Употреба:
крпа униформапартија свадба облечи
боја:
исто како слика
Големина:
5 yards/piece
Ширина:
51'-52
is_customized:
yes

Најдобрите понуди во категоријата