8.2621cm(2yards/многу) Везени Флорални Tulle Чипка Намали Црна+Црвена+Зелена ,Мрежа Везови Чипка Намали

8.2621cm(2yards/многу) Везени Флорални Tulle Чипка Намали Црна+Црвена+Зелена ,Мрежа Везови Чипка Намали

DEN 367.00
DEN 412.80
 

Това е достапна
Износ


Добредојдовте на нашата продавница
Опис на производот Материјал на оваа точка : чипка, полиестер 8.26"21cm(2yards/многу) Везени Флорални Tulle Чипка Намали Црна+Црвена+Зелена ,Мрежа Везови Чипка Намали
Овој оглас е за 2 метри.
Ширина : 8.26 инчен (21cm)
Се користи за облека, деколте, рамо појас, pillowcase, фустани, подароци, торби за декорација, партија облечи, завеси, здолниште на дното, дома декор и други проекти што може да се замисли.
Напомена :
Answer : ___________________________ Note : 1 двор = 91 cm; 1 инч = 2.54 см
За повеќе квантитет, ве молиме да се чувствуваат слободни да convo мене за сопствени листата.
Мојата продавница линк :
Ако имате било какви прашања ве молиме порака мене. Ви благодариме за гледање.
Оваа Убава Чипка Намали Чипка за Свадби, Викторија, Костим Дизајн ќе се провери внимателно да бидете сигурни дека ќе добиете совршен објект.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем со вашиот предмет.
Внимание :
1. Јас секогаш ќе го испратам мојот предмети во рок од 3 работни ден, штом ќе може да. Но, ве молам, разберете дека јас сум само продавачот и превозот време никогаш не е под моја контрола.
2. Јас секогаш се надевам да се даде континуирана yardage, но не било чипка намали е бескрајно долго. Ако не ви треба целосна парче, ве молам дозволете ми да знам пред да ја купите.
3. Кога ќе купуваат онлајн, ве молам, разберете дека бојата разликата е неизбежен. Се обидов мојот најдобар да се опише боите на мојот laces, но јас никогаш не се осмелуваат да се очекува дека и ние ги споделуваме истите разбирање на бои. Ако ви се многу строги со боја, ве молиме размислете два пати пред поставување на својата цел.
Повратни информации 1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. 2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. 3. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ние ќе бидеме благодарни ако можете да ни даде ПЕТ STARSof Детални Продавачот Рејтингот. Ако имате било какви прашања и мислам дека нашиот производ и услуга не вреди ПЕТ ЅВЕЗДИ да стапка, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да го оценувате нас. Ви благодарам многу за вашата соработка. Важно Клаузула
Времето за Испорака Период од Кина Пост Секогаш е Нестабилна , Sometims Ќе Има Некои Денови' Одлагање да Пристигне , Ако Вие не може да се Разбере Ова, Со Цел Да се Избегне Нашиот Спор во Врска со Ова , ве Молиме, Изберете Брза Испорака Начин, или E Пакет (НИ Купувачот.)
Вашиот Вид Соработка Ќе биде Многу Ценета.
Среќен Шопинг Тука!
Времето за Испорака од страна на Кина Пост е 15 - 60 дена .
Ве молиме Изберете Друга Paymemt Начини Кои Се на Располагање за Платформата

Повеќе информации

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
21cm
Декорација:
Чипка
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
WB
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
Полиестер / Најлон
боја:
Црна+Црвена+Зелена

Најдобрите понуди во категоријата