Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
5 Дворови/Многу 2018 Фабрика Цена Висок Квалитет На Нигериската Француски Камења Чипка Африкански Чипка Ткаенина За Партијата Се Облекуваат Бесплатен Превозот 985

5 Дворови/Многу 2018 Фабрика Цена Висок Квалитет На Нигериската Француски Камења Чипка Африкански Чипка Ткаенина За Партијата Се Облекуваат Бесплатен Превозот 985

DEN 2326.00
DEN 2448.00
 

Това е достапна
Износ


1 Piece : 5 метри
Контактното Пакување : 5 дворови/polybag,15 метри/пакет
Минимална цел количество : 5yards за акции,100yards по боја за место цел.
Превозот : ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS/ТНТ/ФЕДЕКС
Плаќање :
Т/T,Wester Union,Money Gram се исто така прифатливо.
Имаме сите видови на африкански чипка акции достапни сега,ние ќе ви даде многу евтина цена и повеќе попуст со добар квалитет,љубезно ве молиме испратете е-пошта до нас или контактирајте со нас во секое време.
Производи
Превозот :
ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS/ТНТ/ФЕДЕКС
Повратни информации
Вашето мислење е многу improtant за НАС ,Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде пет satr и активни повратни информации,ние ќе го направи тоа подобро.Ако има било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ја напушти која и негативни повратни информации,cuase тоа не може да се реши нешто,ќе треба да ги споделите со нас, така што ние може да го реши тоа до го задоволи.

Повеќе информации

Тип На Производ:
Чипка
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски
Декорација:
Rhinestones
Ширина:
51-52inch
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
985
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
100% Полиестер
Повод:
партија ,свадба ,облека, одговараат на
is_customized:
Yes
боја:
како Слика

Најдобрите понуди во категоријата