Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Плетенка Црното Злато Gimp Чипка Лента Ткаенина Фенси Трим Декорирани Emellishment Средување на Applique Материјали за Шиење 30yard T1778

Плетенка Црното Злато Gimp Чипка Лента Ткаенина Фенси Трим Декорирани Emellishment Средување на Applique Материјали за Шиење 30yard T1778

DEN 844.00
DEN 959.52
 

Това е достапна
Износ


Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес. Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, торба, капи, итн. Идеален за Шиење, накит одлуки, scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, кукли, лакови за коса,подароци, кеси,свадба, да се облекува, занаети, ремени, капа декорација,итн. Спецификација (приближно) : Материјал : Полиестер Големина : Прибл.целосна ширина 9mm/ 0.354" инчи, 1 двор=91cm се Должи на рачно изработени за шиење,големина може да се разликува од еден до друг околу 0.3~0.5 cm Боја : Црно Злато Пакет се Вклучени : 1 X 30 метри Лента

Повеќе информации

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Плетенка
Ширина:
Approx. full 9mm width
Број На Модел На:
Чипка Лента T1778
Ткаенина Тип:
Полиестер / Ткаенина
боја:
Црното Злато
Тип:
Плетенка Трим
Секс:
за жените
Материјал:
Полиестер
Големина:
Approx. full 9mm width, 1 yard=91cm

Најдобрите понуди во категоријата