Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
TouHou Проектот Kirisame Marisa cos вештерка Cosplay Чевли за ноќта на Вештерките Аниме Нарачана cosplay Чизми

TouHou Проектот Kirisame Marisa cos вештерка Cosplay Чевли за ноќта на Вештерките Аниме Нарачана cosplay Чизми

DEN 3114.24
 

Това е достапна
Износ


Важно : ве Молиме да ги доставите следниве мерење на нас ПОБРЗО кога ќе Купите чевли
(копирате оваа шема и го испрати до нас)
1.Чевли Големина (се однесува на стандардна големина на табелата)
2.Нога должина cm/инчен
3.Нога ширина см/инчен
5.Теле околу (Околу најголемиот дел од теле) cm/инчен
6. Подигнете цевка висина (од пета до висина што сакате,не вклучуваат чевли потпетици) cm/инчен
(ако се подигне висина е над колена, ве молиме исто така, испрати ми ја Коло на чизми cm/инчи)

Повеќе информации

боја:
сопствени направени
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Извор:
алиса во земјата на чудата
Знаци:
TouHou Проектот Kirisame Marisa
Тип На Објект:
cosplay чевли

Најдобрите понуди во категоријата