Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Танц чевли нови пристигнување бесплатен превозот Бренд момчето Деца Мажите Ballroom латинска Танго Модерен Танц Чевли човек Фудбалскиот револвер

Танц чевли нови пристигнување бесплатен превозот Бренд момчето Деца Мажите Ballroom латинска Танго Модерен Танц Чевли човек Фудбалскиот револвер

DEN 687.00
DEN 1296.00
 

Това е достапна
Износ


Обезбедување на квалитет на Директни производители, специјализирана во производство на чевли повеќе од една деценија, ве молиме остатокот увери, додека шопинг. За мирис, Бидејќи на директен пакување по производство,малку platic/лепак вкус е нормален феномен,може да се отстранат по краток период во на отворено. Боја разлика Слики се вети дека ќе биде 100% пука во вид,но forthe осветлување проблеми и различни компјутерски екрани,конечната екранот може да се различни визуелна боја diference,ве молиме да направите резервација за тоа боја разлика. Голема цел, имаме специјални попусти за големи нарачки(обично повеќе од 8 пара),контактирајте не и ние ќе ви послужи подобро со големо цена. За логистика НАС : epacket 9-23 дена од други земји : Кина Пост Воздух Mail,15-50 дена нормално,за некои земји ќе биде побавен.
Задоволни Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде 5 поени на високи пофалби, ние ќе продолжиме да работиме напорно за да се обезбеди квалитетна услуга s. Незадоволни Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да не брзаат да им даде лош преглед, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, ние ќе ви ги даде за прв пат да го реши проблемот. Совети 1 Ние вредност на пораки на секој клиент и ќе се обидам нашата моќ за да им помогне на нашите клиенти за било какви прашања.
2 Но, ве молам да се направи резервација за време differnce за disfferent региони и земји.
3 Ако вашата нарачка, ако повеќе од 8 пара,ве молиме контактирајте со нас и ние можат да дадат понуда што поевтина цена и да се надеваме дека може да се воспостави долго време и стабилна соработка,не само за едно време.

Повеќе информации

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 8.5, 9, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13, 13.5, 3.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Бренд Име:
HROYL
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Датум На Издавање:
Spring2017
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Професионални
Декорација:
Никој
Insole Материјал:
ЕВА
Пета Висина:
Ниска (3/4 до 1 1/2)
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Тип:
Плоштад пета
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Танц Чевли Тип:
Ballroom/Латинска Чевли
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
WZSP 701BU
Горниот Материјал:
Платно
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата