МИНИ ФОКУС Зглоб Види Мажите Врвот Бренд на Луксузни Познатиот Машки Часовник Кварц Види рачен часовник Кварц-види Relogio Masculino MF0081G.04

МИНИ ФОКУС Зглоб Види Мажите Врвот Бренд на Луксузни Познатиот Машки Часовник Кварц Види рачен часовник Кварц-види Relogio Masculino MF0081G.04

DEN 1248.00
DEN 2399.04
 

Това е достапна
Износ


Бренд : МИНИ ФОКУС
Стил : Спортот,Секојдневен,Воена
Дисплеј : Аналогни
Движење : Кварц Движење
Главна Карактеристика :
- 100% Нов со ознака и со висок квалитет;
- 3 ATM/30 M Отпорен на Вода(Не Поддржува туширање,пливање и нуркање);
- Ден на Екранот и Хронограф Минута / Втор Функција ( Работни Три Суб-бирање);
- Квалитетот Цинк Легура Црна / Сребрена / Сино / Розово Злато Случај;
- Квалитетни Нерѓосувачки Челик Watchband;
Спецификација (приближно) :
- Случај Дијаметар : 44mm
- Случај Дебелина : 11.2 mm
- Бенд Ширина : 22mm
- Вкупна Должина : 220mm
- Нето тежина : 134g
Пакет Се Вклучени :
- 1 x МИНИ ФОКУС Види
Ние прифаќаме alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Времето за испорака е за 7-60 работни дена. Тоа може да потрае подолго време за да се дојде некои земји, особено за Бразил,Јужна Америка,Африка земји.
(1) П : Кога ќе се направи исплата, колку време може да се испраќаат?
A : се Испраќаат во рок од 48 часа и да се обезбеди патеката број.
(2) П : Колку долго ќе добие парцела? Ако не се добиени,како можам да направам ?
О : Според вашата земја, 7-60 дена. Повеќе од 60 дена не се примени, Ние ќе рефундирање на пари за вас.
(3) П : Ако стоката имаат проблеми со квалитетот, како можам да направам ?
А : ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот.
Ако купувачи сакаат да ги знаат сите детали на превозот на трошоците, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со разумна транспорт опции.
Ако стоката се појави на квалитетот на штета,ќе дадеме 1 година гаранција. Ако купувачите треба да се направи замена, ве молиме да разговараат со нас враќање програма. Без оглед на купувачи има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас во секое време. Ние ја прифати купувачи добар совет, и се стремиме да се обезбеди подобра шопинг искуство. Ние постојано се даде купувачи на повластен корист цена, внимателен честитки, изненадување подарок.
Секоја повратна информација е љубов.
(a) Кога сте задоволни со вашата нарачка, ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК.
Исто така, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас.
(б) Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.
Ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа, да работат со вас, додека не се задоволни.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
44mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
11mm
Функција:
Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
едноставна
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Кварц
Број На Модел На:
MF0081G.04
Бренд Име:
MINIFOCUS
Пол:
Мажи
Бендот Должина:
22cm
Бендот Ширина:
22mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
избор на боја:
црна, Бела
Зборови За Пребарување:
Моден Оригиналниот Часовник Машки Reloges Hombre Relog Relogio Masculino
Со други зборови:
Hodinky Panske Zegarki Maskie Ceasuri Barbati Klockor Klokker Ure

Најдобрите понуди во категоријата