Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Обоени Глеѓ Кафе Кригла Порцелански Одговараат на Креативните Делфини Европската чаши и чаши,на кафе+cd+лажичка за Пријател присутни

Обоени Глеѓ Кафе Кригла Порцелански Одговараат на Креативните Делфини Европската чаши и чаши,на кафе+cd+лажичка за Пријател присутни

DEN 698.00
DEN 872.16
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Drinkware Тип:
Чаши
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ОД FDA,SGS
Стил:
Европа
Број На Модел На:
cre145
Бренд Име:
LanBeiJia
Спецификација:
1
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Керамички Тип:
Коска Кина
Додатоци:
Со Сите
Обликот:
Со Лажица Се Вклучени
Материјал:
Керамички
Тип:
На Пример Шолји Кафе

Најдобрите понуди во категоријата