Стакло керамичка чаша личност неколку чаши за да се напие чаша вода млеко кафе кригла со капак со лажица

Стакло керамичка чаша личност неколку чаши за да се напие чаша вода млеко кафе кригла со капак со лажица

DEN 937.00
DEN 1487.52
 

Това е достапна
Износ

Стакло керамичка чаша личност неколку чаши за да се напие чаша вода млеко кафе кригла со капак со лажица

Повеќе информации

Капацитет:
101-200ml
Drinkware Тип:
Чаши
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Стил:
Европа
Додатоци:
Со лажица
Керамички Тип:
порцелански
Спецификација:
1
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено,Не Превртена
Бренд Име:
XINCI
Материјал:
Керамички
Обликот:
Handgrip
Тип:
На Пример Шолји Кафе

Најдобрите понуди во категоријата