OBR Силикони Conch Форма Количка за Пиење Чаша Четка за заби Случај Патување Чаша со продавница Обрачот за Надворешна Кампување Патувања, Патува

OBR Силикони Conch Форма Количка за Пиење Чаша Четка за заби Случај Патување Чаша со продавница Обрачот за Надворешна Кампување Патувања, Патува

DEN 143.00
DEN 268.80
 

Това е достапна
Износ


Добредојдовте на OBR фабрика продавница,се надевам дека ќе имаат прекрасно шопинг искуство во нашата продавница!!
OBR Силикони Conch Форма Количка за Пиење Чаша Четка за заби Случај Патување Чаша со продавница Обрачот за Надворешна Кампување Патувања, Патува
Производ Параметри :
Име : Силикони Conch Форма Количка за Пиење Чаша Четка за заби Случај Патување Чаша со продавница Обрачот
- Материјал : Храна Одделение Силиконски
- Боја : Црвено, Розово Црвена, Портокалова, Жолта, Зелена, Сина
Големина : 8.5x14.5cm
- Нето Тежина : 40g
- Пакет се Вклучуваат : 1* Силикони Conch Форма Количка за Пиење Чаша Четка за заби Случај Патување Чаша со продавница Обрачот
Забелешка : ве Молиме забележете дека сите големини и бои може да имаат малку отстапување од страна на прирачник за мерење и прикажување на екранот.
Карактеристики На Производот :
- 100% Сосема Нов Производ, Направени од Храна Одделение Силиконски, Безбедно и Nontoxic, Трајни, машина за миење Садови Безбедно, ФДУ, LFGB Одобрени
- Отпорни на топлина Првенство : На силиконски conch првенство може поддршка на температура од -40 ℃ на 200 ℃ . Тоа може да се користи во машина за миење садови, микробранова печка и фрижидер.
- Лесно за Чување : На силиконски првенство има за складирање јамка. Тоа може да бидат обесени на ѕидот за да зачувате простор на вашиот дом. Меки силиконски материјал може да биде укината кога заврши користење. Ставете ја во вашиот кеси или пошта и тоа може да се носи насекаде.
- Лесен за Употреба : Тоа е лесно да се користи производот. Можете само да се притисне тоа без премногу сила и можете да ја отворите првенство брзо. Користете го за да се напие и гаргара.
- Лесно да се Носат : Тоа е лесен, така што тоа може да се случи да канцеларии, кампување, деловни патувања.. Производот Фотографии :
Силиконски Conch Форма Количка за Пиење Чаша Четка за заби Случај Патување Чаша со продавница Обрачот
>> Превозот И Ракувањето Со
1. Обработка на Време : 3-5 дена за сите наредби.
2. Посебни Барања : ве Молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакет, итн.) во Белешки Дел кога проверете.
3. Превозот Начин : Повеќето наредби(помалку од 2 KG) се испраќаат од страна на Aliexpress стандард за испорака / Netherland Пост / Швајцарската Пост.
Под $5 нарачки се испраќаат од страна на Продавачот Метод на Превозот.
Било какви други барања за превозот начин, ве молиме контактирајте со нас.
4. Време на испорака : Нормално 15-60 дена да се добие цел, освен во Бразил.Некаде на транзит време може да биде долг и се разликуваат,особено за време на сезона.
Ве молиме да не контактирате доколку ви треба помош за следење.
5. Увозни Давачки : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
>> Врати & Наплата
Политика на враќање : да ја прифатиме Aliexpress политика на враќање; Купувачот плаќа врати превозот.
Политика за наплата : Ние обезбеди сигурен сервис политика.
• Ако сте ја прими стоката скршени. Контактирајте со нас за Комплетна пари наплата или замена.
• Ако не го прими стоката во наведената време на испорака. Контактирајте со нас за Комплетна пари наплата или замена.
• Ако сте ја прими стоката со квалитет проблем, контактирајте со нас за половина или целиот износ за наплата.
• Било disatified со производ, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации.
>> Повратни информации
Ако сте задоволни со точка, а тоа е во добра состојба, искрено да ве покануваме да ни остави сите 5-ѕвезда оценка позитивни повратни информации.

Повеќе информации

Drinkware Тип:
Чаши
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Материјал:
Силикони
Обликот:
Со Јаже
Бренд Име:
OBR
Додатоци:
Со Никој
Спецификација:
1
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Тип:
Патување Филџани
Стил:
Краток
Број На Модел На:
S08HG309008
Име:
Нераскинлива Силикони Чаша Со Вино
боја:
Бела, Црвена
Големина:
11*8.5CM
Нето тежина:
40g
Производот употреба:
За Пиење Пиво
детали 1:
Вински Чаши Пиво
детали 2:
Количка За Силиконски Очила
детали 3:
Преносни Чаши Виски
Детали 4:
Отворено Кампување Drinkware

Најдобрите понуди во категоријата