Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Децата Пијат Обука Првенство 360 Степени Магија Пиење Се Спречи Протекување Првенство Обука Чаши За Деца Студентите

Децата Пијат Обука Првенство 360 Степени Магија Пиење Се Спречи Протекување Првенство Обука Чаши За Деца Студентите

DEN 245.00
DEN 310.08
 

Това е достапна
Износ

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : 360-степен флексибилни пиење работ дека автоматски печати себе и по пиењето. Се пие преку нежни цицање без треба да притиснете на копчињата, се движат лост, или голтка на цевчиња и spouts. На 360° пиење работ ви овозможува да само ги собереш на купот и пијат насекаде по должината на rim. По пиење, вентил автоматски печати себе се додека не се земе друг пијалок. Карактеристики : Материјал : Полипропилен (PP Димензии : стан.13.5cmx8cmx5.8cm/5.31"x3.15"x2.28" Боја : Зелена,Розова,Сина,Портокалова Капацитет : 260ml Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 3.Пиење на Чаша само,други додатоци(ако било)ирелевантни демо на сликата не се вклучени. Пакетот вклучува : 1 x Пиење Чаша (без мало пакет)

Повеќе информации

Возрасна Група:
Бебиња
Тип:
Drinkware
Бренд Име:
YAS
сертификација:
CIQ
Шаблон Тип:
Цврста
се справи со:
No
Објектот Волумен:
260ml
Број На Модел На:
2S41129
Материјал:
Полипропилен (PP
Големина:
app.13.5cm*8cm*5.8cm/5.31''*3.15''*2.28''
Возрасна Група:
2-10 месеци

Најдобрите понуди во категоријата