Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Жолта Виткање Девојки Чадор Дожд Жените Анти-УВ Сенка Parasol Сончево и Врнежлив Водоотпорен Windproof Преносни ЧАДОРИ Подароци

Жолта Виткање Девојки Чадор Дожд Жените Анти-УВ Сенка Parasol Сончево и Врнежлив Водоотпорен Windproof Преносни ЧАДОРИ Подароци

DEN 892.80
 

Това е достапна
Износ

Спецификации : капата материјал : Алуминиум коска Чадор крпа материјал : Црна слој Чадор Дијаметар : 97 CM Чадор Блиску должина : 27 CM Чадор Тежина : 300 G ЗАБЕЛЕШКА : 1.Поради разликите во стрелаштво светлина и компјутерски монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање. 2.Ве молиме оставете малку прирачник за грешка при мерење. - - - - - - - - Чадор изработка - - - - - - - - - - - - - - - - - За големина и боја - - - - - - - - - Драги пријатели,
Ви благодариме многу за да изберете нашата продавница.Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди висок qualityproducts и услуга.
1.Ние секогаш внимателно проверете пред испраќање на стоката.
2.Ние имаме многу превозот опции за вас да се избере
3.Сите Производи се достапни,откако ќе се плати.Ususlly ние ќе испрати вашиот парцела во рамките на 2-5 работни дена и ќе ви даде број кој може да се следи онлајн.
4.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо .Зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.
5.Кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме проверете веднаш да бидете сигурни дека тоа одговара на описот во листата.Ако имате било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !!!
6.За било која причина, ако едноставно сакаат да се вратат на производи, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот. Чувајте го производот во оригиналната состојба и плати превозот цена од себе, ние ќе целосна наплата по добиваат врати производот.
Ако сте задоволни, ве молиме не двоумете се да ни даде 5 ѕвезда. Ви благодариме!!

Повеќе информации

Тип:
Чадори
Панел Материјал:
Црна Слој
Големина:
One Size
Контрола:
Не-автоматски Чадор
Шема:
Три-виткање Чадор
Број На Модел На:
Чадор
Материјал:
Метал
Функција:
Виткање
Производот:
Сончево и Врнежлив Чадор
Бренд Име:
Црна Еден
Возрасна Група:
Возрасни лица
боја:
Жолта,Розова
Oening Дијаметар:
97 см
Ребра Број:
8 Ребра
Стил:
Анти-УВ
Чадор Блиску должина:
24 см
Употреба:
Сончево и Врнежлив
P:
виткање чадор
одговараат за:
Жените и G

Најдобрите понуди во категоријата