Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
TOPX Нова Голема Силна Мода Windproof Чадор Мажите на Нежен 3Fold Компактен Целосно Автоматски Дожд Висок Квалитет Pongee Чадор Жени

TOPX Нова Голема Силна Мода Windproof Чадор Мажите на Нежен 3Fold Компактен Целосно Автоматски Дожд Висок Квалитет Pongee Чадор Жени

DEN 704.00
DEN 1280.64
 

Това е достапна
Износ


Спецификации : информации за Производот Чадор Дијаметар : 100cm Блиску должина : 29cm Тежина : 370 G
Драги пријатели,
Ако откажување на цел или друга причина, сите наплата ќе се вратам на вашата сметка во рок од 7 -10 дена преку Aliexpress. За плаќање
Ние прифаќаме alipay тука.
Било кредитна картичка или банкарска картичка преку Pay Pal за Плаќање и Банката на Нацрт.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ако сакате да се плати од страна на било кој друг начин, ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата. За Превозот
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Се очекува некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашата адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. За повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Ве молиме контактирајте со нас на :
1. Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS, Fed Ex, UPS-от). Ние ќе се најде на најниска цена за вас!
2. Ако сте повторно продавачот треба пад на превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди најдобра услуга и споделување на повеќе квалитетни модни елементи со вашите клиенти! Ние не ќе се открие некоја од нашите информации, само на ваше име.

Повеќе информации

Тип:
Чадори
Бренд Име:
TOPX
Панел Материјал:
Pongee
Број На Модел На:
T1080
Контрола:
Целосно автоматско
Големина:
One Size
Шема:
Три-виткање Чадор
Материјал:
Метал
Функција:
Виткање
Производот:
Сончево и Врнежлив Чадор
Возрасна Група:
Возрасни лица
Отворено Активност:
Риболов

Најдобрите понуди во категоријата