Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Памук Чај Cozies Може Да Се Стави Во Тенџере Чаши Патни Сетови Пакет Drawstring Торба Преносни Додатоци

Памук Чај Cozies Може Да Се Стави Во Тенџере Чаши Патни Сетови Пакет Drawstring Торба Преносни Додатоци

DEN 1285.00
DEN 1352.64
 

Това е достапна
Износ


[xlmodel]-[custom]-[36114] опис
Чај церемонијата додатоци за преносни серија Крпа чај, кеса за заштита торба отворено за складирање торба патна торба
1 #, 2 #, 3 # : 16 * 12.5 * 7.5 cm
4 #, 5 #, 6 # : 18 * 13.5 * 10 cm
7 #, 8 #, 9 #, 10 #, 11 #, 12 # : 28 * 18 * 10 cm
13 #, 14 # : 20 * 13 * 12cm
Answer : ___________________________ Note : само чај поставите складирање торба не ги вклучуваат чај во собата.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Повеќе информации

Бренд Име:
oneice
Материјал:
Памук
мувла:
teabag003

Најдобрите понуди во категоријата