Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бесплатен превозот!(1000pcs/Многу) МЈ-Т3 црево конектор ABS Tee цевка заеднички 3мм три начин цевка фитинзи

Бесплатен превозот!(1000pcs/Многу) МЈ-Т3 црево конектор ABS Tee цевка заеднички 3мм три начин цевка фитинзи

DEN 9504.00
 

Това е достапна
Износ


Производот Се Покаже
Опис на производот и предност :
1.Пластични црева конектори
2.Црево конектори
3.PP материјал
4.Сите големина е достапна
Производот Сликата :
Погоден за широк спектар на апликации во фармацевтската, прехранбената
и пијалаци, лабораториска, хемиска обработка и предавање, и
печатење и етикетирање.
Сите големина е на располагање!
Ако ви треба повеќе помош pls разговор со нас!
Превозот рок
1. КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL како прв избор, а сите бесплатен превозот термин е врз основа на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL .
2. Ако сакате да ја смените изразат компанија да соработуваат, стр закуп информира нас, така што да се ре-проверка на превозот надомест.
3.Ако сте одбрале превозот чини повеќе отколку што имаше плати,имаме право да го промените испорака начин.
4.Сите Русија пријатели треба да ја платат нарачката со целото име и целосна адреса со правилен поштенски код, така што ќе може да се бере парцела лесно и брзо.Најдобар начин е да се одбрани DHL како прв избор на итна состојба.
5.Сите Бразил пријатели треба да се обрне на редот во вашата компанија име и адреса,исто така, со даночниот Обврзник е матичен број (исто така, ако вашата земја има било ново правило,затоа што вашата земја да речеме),така што ќе може да се добие парцела лесно.
6.Сите клиент пријатели треба да знаете ако сте ја избрале DHL ве молиме да знаат детали за DHL ,ако не се согласувате со DHL правило и не ги собереш на пратката,а потоа парцела ќе се врати за нас, но ќе се случи враќањето на трошоците,што исто така може да your ' s одговорност !Ве молиме да се забележи.
7 . Вкупните е со исклучок на увоз даночни & било какви други видови на данок, pl леснотија се забележи.
Рок на плаќање
1. Alipay, како прв избор,Другите рок на плаќање pls разговор со нас. (Ние си имаме свој веб-сајт ).
2. Освен alipay, истакнати задолжен е да се клиентот страна.
3. Пл леснотија ја платат нарачката во рок од 3 дена откако ќе купите, и ние ќе ви испрати во рок од 2-3 дена, по плаќање.
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуга, pl леснотија ни даде позитивни повратни информации.
2. Ако не, pl леснотија информирате за вашата идеја пред да се даде neg на tive повратни информации, секој спор ќе се реши врз основа на взаемна корист. Многу благодарам.
Наплата
1. Било незадоволни со нашите производи, испраќање на грбот е прифатливо, но превозот бесплатно ќе се ваша одговорност.
2. Пл леснотија го отворите парцела & провери нив кога ќе ги добијат.
Микс Цел настава
1. Сите објекти во нашата продавница кои се достапни за мешање кога ќе ги нарачате. Пл леснотија да не информирате кога ќе се плати, ние ќе го ре-проверува превозот надомест.
2. Пл леснотија проверете кај нас за детали пред ставање на ред, така што за да се избегне грешка. Многу благодарам.

Повеќе информации

Обликот:
Намалување на
Број На Модел На:
МЈ-Т3
Тип:
Tee
Материјал:
Polytene
Техника:
Кастинг
врска:
Капа
Глава Кодот:
Круг

Најдобрите понуди во категоријата