Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
BSPT-BSPP Адаптер 1/8 Машки BSPT да 1/4 Женски BSPP Месинг Цевки Вклучите Адаптер Редуктор

BSPT-BSPP Адаптер 1/8 Машки BSPT да 1/4 Женски BSPP Месинг Цевки Вклучите Адаптер Редуктор

DEN 95.52
 

Това е достапна
Износ


BSPT-BSPP Адаптер 1/8" Машки BSPT да 1/4" Женски BSPP Месинг Цевки Вклучите Адаптер Редуктор
Материјал : Месинг
Конекција : 1/8" Машки BSPT * 1/4" Женски bspp

Повеќе информации

Техника:
Кастинг
Број На Модел На:
BPF00095
Глава Кодот:
Хексагонални
Обликот:
Еднаков
Тип:
Адаптер
врска:
машки женски
Материјал:
Дувачкиот

Најдобрите понуди во категоријата