Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бесплатен Превозот Три-менгеме 1.5(38mm)OD50.5 180 степен Свиткани Цевки Поставени Со Термо Пристаништа Дијаметар 4.2 И 6.2 мм ,од не ' Рѓосувачки Steel304

Бесплатен Превозот Три-менгеме 1.5(38mm)OD50.5 180 степен Свиткани Цевки Поставени Со Термо Пристаништа Дијаметар 4.2 И 6.2 мм ,од не ' Рѓосувачки Steel304

DEN 1804.80
 

Това е достапна
Износ


Tri-менгеме 1.5"(38mm) OD50.5 180 степен Свиткани Цевки Поставени Со Термо Пристаништа Дијаметар 4.2 И 6.2 мм ,од не ' Рѓосувачки Steel304
1. 1.5"(38mm) OD50.5 Санитарни Три Детелина Гајтанот Цевка/Цевка Со Термо Пристаништа Дијаметар 4.2 мм И 6.2 mm,Должина 100 или 150mm -1pcs
2. 1.5"(38mm) 90 степени Цевка Свиок -2 парчиња
3. 1.5"(38mm) Санитарни Три Менгеме -2 парчиња
4. 1.5"(38mm) Три Менгеме Ferrule Силикони Запечатување Лента Заптивка Прстен за Миење -2 парчиња

Повеќе информации

Техника:
Кован
Број На Модел На:
OUPON1401
Тип:
Лактите
врска:
прирабница
Обликот:
Еднаков
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Глава Кодот:
CRICLE

Најдобрите понуди во категоријата