Мотоцикл Предната Страна Декорација Внатрешна Обтекател Покрие Случај за Харли Електра Стрит Глајд Trike 1996-2013

Мотоцикл Предната Страна Декорација Внатрешна Обтекател Покрие Случај за Харли Електра Стрит Глајд Trike 1996-2013

DEN 1751.00
DEN 1967.52
 

Това е достапна
Износ


Во случај на каква било недоследност помеѓу compatibilities што е наведено во насловот, маса и опис, описот ќе се применува и да надвладеат.
Ве молиме проверете објект детални информации за да бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот мотоцикли. било Јасно информации, ве молиме ни e-mail пред место цел.
Црн Хром Мотоцикл Предната Страна Декорација Внатрешна Обтекател Покрие случај за Харли Електра Стрит Глајд Trike 1996-2013
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот мотоцикл ги исполнува нашите компатибилност.
Опис : Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Високо квалитетна ABS пластика
Боја : Хром / Црна
Пакет се Вклучени : 1 x Пар( Како што Сликите покажуваат )
Брз лек за сонце-избледени или оштетени областа на внатрешното обтекател
Кора-и-стап панели се брза инсталација и изгледаат одлично
Лесна Инсталација,Без Инсталирате Инструкции случај за следниве модели : Одговара за 1996-2013 Електра глајд моделите можат & '09-'13 FLHTCUTG Три Глајд Ултра Класици Одговара за 1996-2013 Харли Туринг FLHT Одговара за 2009-2013 FLHTCUTG ЗАБЕЛЕШКА : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Повеќе информации

Насликани:
Yes
Лиење:
вбризгување
Motobike Направи:
Харли-Дејвидсон
Материјал Тип:
ABS Пластика
Бренд Име:
homtru

Најдобрите понуди во категоријата