ЖЕШКА ! година Нови Висок Квалитет на жените во секси долна облека дама е полн чипка лизга фустан M-L-XL !

ЖЕШКА ! година Нови Висок Квалитет на жените во секси долна облека дама е полн чипка лизга фустан M-L-XL !

DEN 466.00
DEN 575.04
 

Това е достапна
Износ


Детали За Производот
Модел ШОУ

Потрошувачите се ПОКАЖЕ
ПОДАРОК Избор.
ние го цениме секој потрошувач купува од нас ,и ние да му дадеме подарок листата подолу за вашиот избор , ние може да се испрати било еден од нив во вашиот пакет за слободен ,ве молиме да ме остави порака откако ќе се плати за цел ако не и ние ќе го испрати по случаен избор
ПОДАРОК НА
ПОДАРОК Б
GITF C
Превозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник. 2.Ние брод од страна на Кина пост,HKpost EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка . 3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот. 4.Ние не сме одговорни за доцнење causedby царинската управа,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges. Гаранција : 1.Сите предмети има 1 година гаранција.АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени . 2.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата. 3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување. Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ако имате некој проблем со стока ве молиме контактирајте со нас прв пат ,ние wll се реши во прв момент до сте задоволни ,ви благодарам. 2 Ако ви се допаѓа ве молиме да ни остават 5 ѕвезди потоа правите фотографии и да ни кога следниот пат кога ќе купат стоки во нашата продавница ние ќе испрати подарок за вас , ви благодариме за вашата поддршка .

Повеќе информации

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Лизга
Пол:
Жените
Лизга Тип:
Целосна Лизга
Материјал:
Акрилик,Полиестер Мешавини
Број На Модел На:
YD233
Бренд Име:
SUDBFIGGT

Најдобрите понуди во категоријата