4 Вртливата Casters Индустриски Castor Univeral Кочница Тркала Тишина Најлон Возен Тешки Рициново Полица количка Двојно Имајќи

4 Вртливата Casters Индустриски Castor Univeral Кочница Тркала Тишина Најлон Возен Тешки Рициново Полица количка Двојно Имајќи

DEN 5327.52
 

Това е достапна
Износ


Цената е за 2 парчиња .
Тип : Тешки Casters
Имајќи : 6202 Двојно Имајќи
Плоча големина : 114 x 100mm
Едно тркало Оптоварување Тежина : 280kg
Тркала Материјали : Најлон
Тркала Дијаметар : 100mm
Тркала Ширина : 45mm
Инсталација Дупка : 84x71mm
Инсталација висина : 143mm
Карактеристики : производот е да се носат-отпор Вештачки Џвакање Гума материјал, Погодно демонтажа , Воланот активност без проблеми .
Тест :
Пакет :

Повеќе информации

Тип:
Мебел Рициново
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Haporigin
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
4 инчен Тркала
Тип:
4 Тешка Должност Casters
Воланот на Материјал:
Најлон
Имајќи:
Висок Квалитет На Топката Двојно Имајќи
Рициново Дијаметар:
100mm (4)
Рициново Ширина:
45mm
Вкупната висина:
143mm
Оптоварување на тежина:
280kg
Applycation:
индустриски castors
Инсталација висина:
143mm
Индустриски Castor:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата