ZS MOTOS VM22 mikuni Carburetor за 110cc 125cc 140cc нечистотија велосипед атв pz26 перформанси dirt Bike ATV quad

ZS MOTOS VM22 mikuni Carburetor за 110cc 125cc 140cc нечистотија велосипед атв pz26 перформанси dirt Bike ATV quad

DEN 624.00
DEN 959.52
 

Това е достапна
Износ


Добредојдовте на нашиот магазин
ZS MOTOS VM22 mikuni Carburetor за 110cc 125cc 140cc нечистотија велосипед атв pz26 перформанси dirt Bike ATV quad
Спецификација : Материјал : Цинк легура филтер за Воздух страна : внатрешен дијаметар е 34mm,надворешниот дијаметар е 39mm. Моторот страна : внатрешен дијаметар е 26mm,надворешниот дијаметар е 48mm. Висина : 14.6 см Ширина : 8cm Нето тежина : 800 g Fitment : За VM22 Пакет се Вклучени : 1* Мотоцикл Carburetor

Повеќе информации

Објектот Дијаметар:
2.6cm
Специјални Функции:
carburetor снабдување со гориво
Објектот Ширина:
8cm
Бренд Име:
ZSDTRP
Тип На Објект:
Carburetor
Објектот Висина:
14.6cm
Материјал Тип:
Цинк Легура
Надворешни Тестирање И Сертификација:
EMARK
Име На Модел:
vm22
Објектот Тежина:
0.8kg
performence:
Одлични

Најдобрите понуди во категоријата