Jekit авто резервни делови висок квалитет кочница постави рампа за Brembo GT6 кочница дебеломер

Jekit авто резервни делови висок квалитет кочница постави рампа за Brembo GT6 кочница дебеломер

DEN 7200.00
 

Това е достапна
Износ

Jekit авто резервни делови висок квалитет кочница постави рампа за Brembo GT6 кочница дебеломер F10

Повеќе информации

Осветленост Дел Број:
JK740005
Објектот Тежина:
3.5kg
Другиот Дел Број:
JK740005
Земја/Регион на Автомобил Производство:
глобални
Производителот Дел Број:
JK740005
Бренд Име:
Jekit
Специјални Функции:
Кочница
Материјал Тип:
Semimetal
Име на производ:
накладките
Опремени Caliper:
За Brembo GT6
Позиција:
Предо/странично
Големина На Тркало:
За 19 20 21
Пакет:
Неутрален пакет
MOQ:
1 сет
Број На Модел На:
ОЕМ
висока температура:
500
квалитет:
100% тестирано
Примена:
Авто Дел

Најдобрите понуди во категоријата