Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Цветни Шема Overbust Поместена Црна Чипка Корсет Bustier Секси Долна Облека На Жените Gotico Corseletes Espartilhos E Corpetes Со Zip

Цветни Шема Overbust Поместена Црна Чипка Корсет Bustier Секси Долна Облека На Жените Gotico Corseletes Espartilhos E Corpetes Со Zip

DEN 490.00
DEN 891.36
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Возбудува
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Секси
Материјал:
Полиестер,Spandex
Материјал Состав:
Чипка
Број На Модел На:
2958
Снабдување Тип:
во парк
корсет тип:
Overbust
Скелетот:
Пластични Bons
Затворање:
Лента Алкохол, Пред Патент Затворање
Бои:
Црвена / Црна / Бела
Достапни Големини:
S / M / L / XL / XXL
Вклучуваат:
Корсет G-string
Функција:
Телото Обликување / Push up / Слабеење
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина

Најдобрите понуди во категоријата