Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Steampunk Облека На Жените Corpete Corselet Оглавник Underbust Корсет Секси Црвена Кожа Челик Boned Половината Тренер Corses Став Mujer

Steampunk Облека На Жените Corpete Corselet Оглавник Underbust Корсет Секси Црвена Кожа Челик Boned Половината Тренер Corses Став Mujer

DEN 806.00
DEN 1612.32
 

Това е достапна
Износ


Спирала Челик Коски
Број на Bonings : 12
Пред Челик Busk Затворање
Пред Тока акценти
Ланче назад со 15 grommets
Лента Алкохол
Кожа Hemming
Оглавник Вратот
Начичкана Занитвам
Не Suspender Циклуси
Боја : Црна, Црвена
Должина : 12"/ 30cm (Големина M)
Ткаенини Опис : Faux Кожа
Бистата линија : Под Биста
Големина на располагање : S,M,L,XL,XXL

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Занитвам
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секси
Материјал:
Полиестер,Spandex,Синтетички Кожа
Материјал Состав:
Faux Кожа
Број На Модел На:
2824
Бренд Име:
CORZZET
Снабдување Тип:
во парк
корсет тип:
Оглавник Underbust Вест
Скелетот:
Спирала Челик коски
Затворање:
Пред Челик Busk Со Тока Затворање, Грбот Лента Алкохол
Бои:
Црна / Црвена
Достапни Големини:
S / M / L / XL / XXL
Вклучуваат:
Корсет G-string
Функција:
Телото Обликување / Половината Обука / Слабеење
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина

Најдобрите понуди во категоријата