Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Маскирна Тексас Оглавник Корсет Врвот Gothique Cosplay Војска Бурлеска Костим Corpetes E Espartilhos Став Феста Korsett За Жени

Маскирна Тексас Оглавник Корсет Врвот Gothique Cosplay Војска Бурлеска Костим Corpetes E Espartilhos Став Феста Korsett За Жени

DEN 672.00
DEN 959.52
 

Това е достапна
Износ


Пластични Коски
Број на Bonings : 12
Пред Челик busk Затворање
Ланче назад со 11 grommets
Лента Алкохол
Оглавник Вратот
Пинк Сатен Hemming
Не Suspender Циклуси
Боја : Леопард, Маскирна
Должина : 16 " / 41cm (Големина L)
Ткаенини Опис : Сатен / Тексас
Бистата линија : Overbust, Благи Душо
Доаѓа со појавување на г-string
Големина на располагање : S,M,L,XL,XXL

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Лак
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секси
Бренд Име:
CORZZET
Материјал:
Памук,Најлон,Spandex
Материјал Состав:
Тексас
Број На Модел На:
2006 година
Снабдување Тип:
Во акции на објектот
корсет стил:
Бурлеска & Готски
Скелетот:
Пластични Коска
Затворање:
Пред Челик Busk Затворање, Грбот Лента Алкохол
Боја на располагање:
Маскирна, Браун Леопард
Големина на располагање:
S / M / L / XL / XXL
Вклучуваат:
Корсет Врвот G-string
Функција:
Телото Обликување/ Половината Обука / Push Up
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу во кина

Најдобрите понуди во категоријата