Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бурлеска Жените Pin-Up Тело Shaper Отпечатоци & Начичкана Кристал Памук Bustier Секси Корсет Врвот со Ремени Espartilhos E Corpetes

Бурлеска Жените Pin-Up Тело Shaper Отпечатоци & Начичкана Кристал Памук Bustier Секси Корсет Врвот со Ремени Espartilhos E Corpetes

DEN 691.00
DEN 1151.04
 

Това е достапна
Износ


Пластични Коски
Број на Bonings : 9
Назад Три Линија Куки и Затворање Очи
Отстранлив Синџир Линк и Ремени
Underwire Градник Чаши
Чипка Намали
Печатење & Начичкана Rhinestones
Не Suspender Циклуси
Боја : Црна, Бела, Црвена, Жолта
Должина : 14"/ 35.5 cm (Големина M)
Ткаенини Опис : Памук
Бистата линија : во Текот Биста, Душо
Големина на располагање : S,M,L,XL,XXL

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Кристал
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Секси
Бренд Име:
CORZZET
Материјал:
Памук,Spandex
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
2269
Снабдување Тип:
Во акции на објектот
корсет стил:
Бурлеска & Готски
Скелетот:
Пластични Коска
Затворање:
Во едно Парче, Назад Кука и Затворање на Очите
Боја на располагање:
црвена, црна, бела, жолта
Големина на располагање:
S / M / L / XL / XXL
Вклучуваат:
корсет врвот
Функција:
Телото Обликување / Половината Обука / Push Up
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу во кина

Најдобрите понуди во категоријата