50pcs 0.5M12T 0.5 m 12 заби најлон пластични поттикне опрема понесе 1.95 mm

50pcs 0.5M12T 0.5 m 12 заби најлон пластични поттикне опрема понесе 1.95 mm

DEN 526.00
DEN 618.24
 

Това е достапна
Износ

0.5 m 8 заби најлон пластични поттикне опрема понесе 1.95 mm
Мо : 0.5 M, Забите=12
создаден големина : 1.95 mm
Дебелина : 5mm
надворешниот дијаметар : 7mm
забелешка : сликата е само за референца.
1.Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. Искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
2.Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.
Ви благодариме за посетата на нашата продавница

Повеќе информации

Обработка:
Hobbing
Забот Профил:
Се Покрене Опрема
Материјал:
Пластични
Притисок Агол:
20
Standard or Nonstandard:
Стандард
Обликот:
Се покрене
Ветер:
Десната Рака
Број На Модел На:
0.5 M-12T

Најдобрите понуди во категоријата