Нов Брзински Сензор 7700418919 6001546127 7700414694 7700840042 Одговара За Рено Megane Лагуна Сценско Espace Clio Kangoo Thalia

Нов Брзински Сензор 7700418919 6001546127 7700414694 7700840042 Одговара За Рено Megane Лагуна Сценско Espace Clio Kangoo Thalia

DEN 684.00
DEN 720.00
 

Това е достапна
Износ


Ставка Опис
КО MPANY БР.
ОЕМ БР.
ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ
ВОЗИЛО 7700418919 77 00 418 919 / 60 01 546 127 / 77 00 414 694
77 00 840 042
За Рено Megane Лагуна Сценско Espace Clio Kangoo Thalia
Пакување Детали кутија за пакување Нашата Предност 1. Ние сме долгорочен Aliexpress продавница продавачот ,Богато искуство и прекрасната Услуга за вас 2. Сите наши производи се од ofessional по услуга за вас, 3. ние ја прифати кредитна картичка плаќање ,ако било каков проблем, или било кој друг рок на плаќање ви се допаѓа pls дозволете ми да знам ,исто така, може да се прифати Превозот Услови Предмети ќе биде испорачуван EMS,USP,DHL,.Превозот methed зависи од вашиот избор Превозот methord Превозот време USP,DHL,FEDEX,ТНТ 2-7 дена по испорака ЕМС 4-10 дена по испорака (освен русија,бразил и некои земја ) Гаранција 1. Секој производи доаѓаат со Гаранција . 2. Секој производи ќе биде на тест пред senting.За да се задржи сигурни дека сите производи работат добро. Повратни информации 1. Сите наши производи ќе бидат исти како и фотографии ,па се надевам дека ние само може да се добие postive повратни информации . 2. Било како да се споредуваат со оригиналот ,pls се задржи сигурни нашиов се конкурентна цена со висок квалитет што не се надевам дека имаат било лош повратни информации 3.Ние, исто така, како и вашите предлози за подобрување подобро
За нас
Нашите производи имаат положено за Управување со Квалитет Систем за Проверка на TS16949
Нашата компанија е специјализирана во производство на калеми за палење, Дизел заеднички железнички систем Електромагнетниот вентил и разни сензор серија, како и на други електрични авто делови. Имаме ужива добар углед на пазарот дома и во странство, како што Европа, Северна и Јужна Америка, Блискиот Исток и Југоисточна Азија.

Повеќе информации

Бренд Име:
WANNATUO
линеарна:
10
Резолуција:
добро
Повторливост:
Никој
Мерен Опсег:
1-100m
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Тип:
Брзината На Возилото Сензор
Hysteresis:
1 s
Чувствителност:
Висок
Автомобил модел:
Рено Megane Лагуна Сценско Espace Clio Kangoo Thalia
ОЕМ:
77 00 418 919 / 60 01 546 127 / 77 00 414 694 77 00 840 042
Притисок-тип на сензор:
RDS
Моќ-напон :
5
Дел Тип:
100% Нов Дел
сертификација:
ISO9001 / TS16949
Гаранција:
12 месеци
Опис:
Брзината На Сензорот
Начин на плаќање:
ТТ / Paypal / Western union

Најдобрите понуди во категоријата