сребро кристал brooch голема брошеви иглички кристал Цвет брошеви свадба подарок жена мода накит

сребро кристал brooch голема брошеви иглички кристал Цвет брошеви свадба подарок жена мода накит

DEN 33.00
DEN 47.52
 

Това е достапна
Износ


сребро кристал brooch голема брошеви иглички кристал Цвет брошеви свадба подарок жена мода накит

Повеќе информации

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
П.Н.Е.-brooch-2
Обликотшема:
Цвет
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Бренд Име:
rinhoo
Стил:
Класичен
is_customized:
Yes
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Големина:
3*3cm

Најдобрите понуди во категоријата