Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
MZC 5 Нови Бои Риба Brooch За Жените Женски 2017 Кристал Животинско Брошеви Злато Broaches Јака Pin Broche Broches Femininos

MZC 5 Нови Бои Риба Brooch За Жените Женски 2017 Кристал Животинско Брошеви Злато Broaches Јака Pin Broche Broches Femininos

DEN 94.00
DEN 133.92
 

Това е достапна
Износ


MZC 5 Бои Риба Brooch За Жените Женски 2016 Година Кристал Животинско Брошеви Злато Broaches Јака Pin Broche Broches Femininos
Опис : Предмет : Мода Brooch Бренд : 100% Сосема Нов Пол : Жените Дами Девојка Повод : Свадба Партија Ангажман Божиќ Подарок SIZE5.1*2.9 CM ТЕЖИНА : 10g

Повеќе информации

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
CAIZI
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
Brooch За Жени
предмети:
Афион брошеви
Стил:
Гроздобер Класичен Romanitc Brooch
Пол:
Унисекс Жени, Девојки, Љубовници Дами
Материјал:
Цинк Легура Кристално
Брошеви Тип:
Брошеви Иглички
Тип На Објект:
Канал Brooch
боја:
бели црвени жолто и сино
Објектот:
Broach Broch broche
Повод:
партиски ангажман свадба pin
жените накит:
bijoux femme јака pin

Најдобрите понуди во категоријата