Ахмед Корејски Личност Кристал Цвет Балерина, Брошеви За Жените Мода Шамија Одговараат Тока Шарм Corsage Накит

Ахмед Корејски Личност Кристал Цвет Балерина, Брошеви За Жените Мода Шамија Одговараат Тока Шарм Corsage Накит

DEN 117.00
DEN 156.00
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Бренд Име:
ahmed
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Слика
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
QDH-120
Пол:
Жените
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Злато
Материјал:
Легура
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија
Пакет:
Opp Кеси
Акции:
Во акции на објектот
Стил:
Тренди Романтична Симпатична
is_customized:
Yes
Експрес Слободен Испорака:
Цел>150usd Слободни DHLЕМСFEDEX..

Најдобрите понуди во категоријата