Нова Верзија Цртан Филм Симпатична Мачки, Зајаци Foxes Метал Brooch Иглички Мода Накит Трговија На Големо Симпатична Оригинални Brooch

Нова Верзија Цртан Филм Симпатична Мачки, Зајаци Foxes Метал Brooch Иглички Мода Накит Трговија На Големо Симпатична Оригинални Brooch

DEN 29.00
DEN 33.60
 

Това е достапна
Износ


за 4.7 * 2,2 см
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Зачувам, Кредитна картичка, Western Union.
Двете ве Молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Превозот Услови
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.
Ние брод понеделник од сабота со исклучок на празници. Двете ве Молиме пратете ни е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да ја смените превозот адреса.
Стандард на Услуги трае околу 18 до 25 работни дена. Белешка за задача што оваа Услуга НЕ е trackable.
Експедитивни Услуги трае околу 10 до 15 дена. Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или Кина ЕМС веб-сајт.
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Двете ве Молиме додадете уште 5 до 10 дена задоцнување.
Се враќа на Рок
Ако сте примиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Ако сте го добиле погрешен објект, Објектите мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и нејзиното пакување.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Не читаат сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор има тогаш се чини дека за да се осигура дека Ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе добиете предмети кои се на компанија од опис. Во ситуација, Ние бараме да контактирате со нас веднаш, така Што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и Ние го цениме Вашиот бизнис.
За Нас
По 4 години успешно снимен на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана. Ние сме во моментов се специјализирани во Жени 's и Деца' Модата. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина. Ние нудиме на нашите клиенти ранци заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи. Ние доџо.обезбеди мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески.
Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето. Ние сме посветени на 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Понудата Со Доверба!

Повеќе информации

Бренд Име:
zheFanku
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
YGLWOA3794
Пол:
Унисекс
is_customized:
No
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Единица:
парче

Најдобрите понуди во категоријата