Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Пчела Brooch Прекрасна Corsage Шамија Клип Кристал Инсекти Брошеви Lapel Pin Накит Брошеви Жените Дама Подарок Џемпер Капи Токи

Пчела Brooch Прекрасна Corsage Шамија Клип Кристал Инсекти Брошеви Lapel Pin Накит Брошеви Жените Дама Подарок Џемпер Капи Токи

DEN 73.00
DEN 81.12
 

Това е достапна
Износ


Совети : Тоа е поевтино да плаќаат преку мобилен телефон( Попуст над 2%)

Повеќе информации

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
KUNIU
Број На Модел На:
XZ121
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
накит стил:
моден накит
Brooch Големина:
3.2*2.5 CM
Brooch Пакет:
Бренд Картичка во Opp Вреќа
Brooch Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Свадба
Brooch Тежина:
10g
Brooch Брод:
птица брод

Најдобрите понуди во категоријата