Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Гроздобер Биг Цвет Женска Брошеви Pin Антички Corsage Накит Со Симулирани-бисер Lapel Pin и Brooch Мажите Одговараат Додатоци

Гроздобер Биг Цвет Женска Брошеви Pin Антички Corsage Накит Со Симулирани-бисер Lapel Pin и Brooch Мажите Одговараат Додатоци

DEN 210.24
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
АЛИСА ВАНГ
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
E322
Материјал:
бисер
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Материјал:
Алуминиумски+Симулирани бисер
боја:
Античките едб/Древните бронзени
Големина:
About 5.5*6cm
Тежина:
About 30g/piece
Пакување:
1 парче/OPP вреќа
Брза испорака:
Цел>120usd бесплатен превозот од DHL ФЕДЕКС ПРОЗОРЦИ...
Тип:
Биг Цвет Брошеви
Одговара:
БРОШЕВИ PIN
Шема:
corsage накит
Стил:
Симулирани-бисер Lapel Pin

Најдобрите понуди во категоријата