Тркалање Тркала Контра Двор Контра Мерка Должина Механичар Контра Текстилни Машини Дворови Декодер

Тркалање Тркала Контра Двор Контра Мерка Должина Механичар Контра Текстилни Машини Дворови Декодер

DEN 1152.00
DEN 1535.52
 

Това е достапна
Износ

Спецификации
Должина контра мерка ,пет-цифрениот контра мерки должината на член преку таложење на машини контакт помеѓу работи тркала и објектот. Тоа се однесува за да се измери должината на член во текстилната машинерија, печатење, пластична фолија и
синтетички кожа индустрија.
1. Контра има пет цифри, кога снимениот должина (должина на статијата)
1 двор, воланот на шалтер врти 3 круга, и бројот на шалтер
ќе биде 1, и соодветно на тоа, откако број во една цифра се акумулира до 10,
и втората цифра ќе биде 1.
2. Тоа го ресетирате дизајн, кој го донесува возен уред, свртете еден круг, и сите броеви
ќе бидат 0, и на пребројување на гласовите се започне одново.
Технички параметри :
Пренос Размер : 1 : 3
Пресметка на брзината : 200times/мин
Најголемата Пресметува Капацитетот : 099999
Enviromental Температура : -1060 °c
Ова е двор контра.
Ве молиме проверете слики за повеќе детали.

Повеќе информации

Тип:
5-цифрен Шалтери
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
Z96-F
Бренд Име:
PanLongIC

Најдобрите понуди во категоријата