Сива Задниот Браник Diffuser Усна Спојлер Со Издувните совети Пригушувач за BMW X6 F16 x Вози Спортски Комунални 4 Вратата 15-17 Не M Sport

Сива Задниот Браник Diffuser Усна Спојлер Со Издувните совети Пригушувач за BMW X6 F16 x Вози Спортски Комунални 4 Вратата 15-17 Не M Sport

DEN 23954.00
DEN 26323.20
 

Това е достапна
Износ


Забелешка : Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
1.Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги .
2.Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили . имаме строга КК пред секоја пратка .
3.Но, ако у најдете било проблем и штета за дел , ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации , ние подготвени да направат наплата за вас .
Опис
1.карбонски влакна задниот браник diffuser за BMW X6 F16 x Drive Спорт Комунални 4 Вратата 15-17 Не M Sport
2. Бренд Нов автомобил diffuser, заден diffuser
Fitment
Одговара за BMW X6 F16 x Drive Спорт Комунални 4 Вратата 15-17 Не M Sport
Направи Модел Година Трим Моторот На BMW X6 2015 x Drive35i Спорт Комунални 4-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW X6 2015 s Drive35i Спорт Комунални 4-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW X6 2015 x Drive50i Спорт Комунални 4-Врата 4.4 L 4395 CC V8 ГАС DOHC Turbocharged За BMW X6 2015 Екстраваганција Спорт Комунални 4-Врата 3.0 L 2979 CC 182 Cu. Во. l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW X6 2015 База Спорт Комунални 4-Врата 3.0 L 2979 CC 182 Cu. Во. l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW X6 2015 Екстраваганција Спорт Комунални 4-Врата 4.4 L 4395 CC 268 Cu. Во. V8 ГАС DOHC Turbocharged За BMW X6 2016 Година Екстраваганција Спорт Комунални 4-Врата 4.4 L 4395 CC 268 Cu. Во. V8 ГАС DOHC Turbocharged За BMW X6 2016 Година Екстраваганција Спорт Комунални 4-Врата 3.0 L 2979 CC 182 Cu. Во. l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW X6 2016 година x Drive35i Спорт Комунални 4-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW X6 2016 година s Drive35i Спорт Комунални 4-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW X6 2016 година x Drive50i Спорт Комунални 4-Врата 4.4 L 4395 CC V8 ГАС DOHC Turbocharged За BMW X6 2016 година x Drive35i Спорт Комунални 4-Врата 3.0 L 2979 CC 182 Cu. Во. l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW X6 2017 x Drive35i Екстраваганција Спорт Комунални 4-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW X6 2017 x Drive50i Екстраваганција Спорт Комунални 4-Врата 4.4 L 4395 CC V8 ГАС DOHC Turbocharged За BMW X6 2017 s Drive35i Спорт Комунални 4-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW X6 2017 x Drive50i Спорт Комунални 4-Врата 4.4 L 4395 CC V8 ГАС DOHC Turbocharged За BMW X6 2017 x Drive35i Спорт Комунални 4-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged
Фотографии
Клиентите Прашање и Одговор
П : Како да потврди дали овој производ се вклопува во мојот автомобил или не?
О : Доколку не се сигурни за fitment, ве молиме контактирајте го и испратете ни го вашиот автомобил слики(напред, назад и за целиот автомобил слики), тогаш ние ќе ги провери одговара или не.
П : Кога ќе можам да добиете пакет по плаќање?
О : Тоа ќе не однесе 3~5 работни дена за да го направи инспекција & пакување & организирање на пратката.
EMS delievey време 7~10 работни дена.
Fedex/DHL/ТНТ/UPS-от време на испорака 5~7 работни дена.
П : дали Е ова вистинскиот 100% целосна карбонски влакна материјал и сува јаглерод?
A : нашите производи се навлажни јаглерод,што е 2 слоеви fiberglass, еден слој вистински јаглерод./ Површината е карбонски влакна, ние исто така може да обезбеди 100% сува јаглерод за посебни ставки!
П : дали сликарство вклучени/дали ви обезбеди сликарство?(НЕ за карбонски влакна)
A : Unpainted производ е priming сива или црна боја. И ние не обезбеди сликарство услуга. За да се избегне боја разлика гребнатини и за време на испорака или инсталација, ние силно препорачуваме да го сликам во вашата локална автомобил измена продавница по инсталацијата.
П : инсталација на додатоци се вклучени Во пакет? Како да го инсталирате?
A : 3 M лента ИЛИ завртки се спакувани во пакет како што е потребно, некои делови само треба 3 M некои делови треба завртки, тие ќе бидат испратени како на ситуацијата.

Повеќе информации

Бренд Име:
ЈУНИ-ХИ
Материјал Тип:
--
Монтажа Позиција:
Медиум
Тип:
Отпор Пригушувач
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
--
Производителот Дел Број:
--
Другиот Дел Број:
--
Специјални Функции:
--
Автомобил модел:
--
Модел Година:
--
Име На Модел:
--
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
20cm
Објектот Должина:
110cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
2.5kg
Тип На Објект:
Браници

Најдобрите понуди во категоријата