Карбонски влакна & FRP Автомобил Пред Усна Спојлер Заштитник За Audi A4 B9 SLINE S4 Седан 4 Вратата 2017 2018

Карбонски влакна & FRP Автомобил Пред Усна Спојлер Заштитник За Audi A4 B9 SLINE S4 Седан 4 Вратата 2017 2018

DEN 13975.00
DEN 15357.60
 

Това е достапна
Износ


10834 контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и цената
Answer : ___________________________ Note :
Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
1. Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги. 2.Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили . имаме строга КК пред секоја пратка .Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили . имаме строга КК пред секоја пратка . 3.Но, ако најдете било каков проблем и штета за дел , ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации . (Ние препорачуваме да се направи инсталација во вас локална работилница. овој професионален вештини и carefulness е потребно.)
Fitment
Направи Модел Година Уреденост на Моторот За Audi A4 2017 S Линија Седан Со 4 Врати 2.0 L 1984 CC 121 Cu. Во. l4 ГАС Turbocharged За Audi A4 Quattro 2017 S Линија Седан Со 4 Врати 2.0 L 1984 CC 121 Cu. Во. l4 ГАС Turbocharged За Audi S4 2017 База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2995 CC V6 ГАС DOHC Supercharged За Audi S4 2018 Престиж Седан Со 4 Врати 3.0 L 2995 CC V6 ГАС DOHC Turbocharged За Audi S4 2018 Престиж Седан Со 4 Врати 3.0 L 2995 CC 183 Cu. Во. V6 ГАС DOHC Turbocharged За Audi S4 2018 Premium Plus Седан Со 4 Врати 3.0 L 2995 CC 183 Cu. Во. V6 ГАС DOHC Turbocharged За Audi S4 2018 Premium Plus Седан Со 4 Врати 3.0 L 2995 CC V6 ГАС DOHC Turbocharged
Опис 1.Fitment : За Audi A4 B9 SLINE S4 Седан 4 Вратата 2017 2018.
2.Инсталација : Слободен лепак лента & завртки вклучени,Одлична fitment.
3.Карбонски влакна материјал,јасно грб 3 X3 twill ткаат јаглерод,сјајна површина.
4.3 D дизајн,ЦПУ калапи ,тест инсталација на вистински автомобили.
5.Тетрапак пакување,влажна-доказ,shockproof & crashproof. Фотографии
Клиентите Прашање и Одговор
1, П : Како да потврди дали овој производ се вклопува во мојот автомобил или не ?
О : Доколку не се сигурни за fitment, ве молиме контактирајте го и испратете ни го вашиот автомобил слики(напред, назад и за целиот автомобил слики), тогаш ние ќе ги провери одговара или не.
2, П : дали Е ова вистинскиот 100% целосна карбонски влакна материјал и сува јаглерод ?
A : нашите производи се навлажни јаглерод,што е 2 слоеви fiberglass, еден слој вистински јаглерод.
3, П : сликарство вклучени/дали ви обезбеди сликарство ?(НЕ за карбонски влакна)
A : Unpainted производ е priming сива или црна боја. И ние не обезбеди сликарство услуга. За да се избегне боја разлика гребнатини и за време на испорака или инсталација, ние силно препорачуваме да го сликам во вашата локална автомобил измена продавница по инсталацијата.
1, П : дали Е ДАНОК се вклучени во цел полнење ?
A : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци.Ако вашиот објект беше вратен поради царински прашања, ние само може да наплата за ОБЈЕКТОТ ДЕЛ, па ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем,
ве молиме контактирајте со нив во времето за да се избегне враќање, или ние само може да наплата објект дел откако се врати.
2.П : колку данок што треба да се платат ?
А : Во Европска земја : сите предмети треба увозни давачки, што е 35-45 евра врз основа на нашите мали комерцијална фактура
Во САД на пазарот : сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000како што е нашата фактура износ ќе биде 200па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.
Во Австралија пазарот : сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000 AUD, како што е нашата фактура износ ќе биде 200 AUD ,па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.

Повеќе информации

Бренд Име:
HSPEED KSLINE
Автомобил модел:
За Audi A4 B9 SLINE S4 Седан 4 Врата
Модел Година:
2017 2018
Име На Модел:
TML-XM263
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
91cm
Објектот Ширина:
18cm
Објектот Висина:
9cm
Материјал Тип:
карбонски влакна & FRP
Специјални Функции:
предниот браник усна
Објектот Тежина:
4kg
Тип На Објект:
Браници
Автомобил модел:
за Audi A4 B9 SLINE S4
Материјал:
карбонски влакна & FRP
боја:
Црна
Fitment:
Одлични
квалитет:
Загарантирана
Инсталација Метод:
Користете шрафови & лепак лента
Површина:
Shinning и мазни
степен:
УВ Заштита
Пакување:
картонска кутија
Функција:
Мала тежина

Најдобрите понуди во категоријата