Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Жени со Висок Половината Тело Shaper Гаќи лесна стомак Стомак Контрола Половината Слабеење Панталони Shapewear Girdle долна облека Половината Тренер

Жени со Висок Половината Тело Shaper Гаќи лесна стомак Стомак Контрола Половината Слабеење Панталони Shapewear Girdle долна облека Половината Тренер

DEN 480.00
DEN 801.12
 

Това е достапна
Износ


Големина
Соодветна Тежина(КГ)
Погоден Половината(CM)
М
45-55
63-73
L
55-65
73-80
XL
65-75
80-86
2 XL
75-85
86-93
3 XL
85-90
93-103
Ве молиме овозможи 2-4 см толеранција поради прирачник за мерење.
Секој проблем со големината, ве молиме порака за нас. 1inches(во)=2.54 см

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Материјал:
Најлон
Шаблон Тип:
Цврста
Пораст Тип:
Висок Пораст
Број На Модел На:
AU356
Материјал Состав:
Најлон
Непристојни Слика:
No
Гаќи Тип:
Boyshort
Декорација:
Никој
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
ЧАРЛИ РОБЕРТ

Најдобрите понуди во категоријата