1PC DIY Гроздобер Дома Декор Креативни полици за книги Метал Складирање Рек Декоративни Ѕид Книга Полица Bookcase за студии/Дневна Соба Z16

1PC DIY Гроздобер Дома Декор Креативни полици за книги Метал Складирање Рек Декоративни Ѕид Книга Полица Bookcase за студии/Дневна Соба Z16

DEN 3696.00
DEN 5279.52
 

Това е достапна
Износ


1 PC DIY Гроздобер Дома Декор Креативни полици за книги Метал Складирање Рек Декоративни Ѕид Книга Полица Bookcase за студии/Дневна Соба Z16
Материјал : Метал
Метал материјал : Железо
Процес на конструкција : Метал Занает
Пакување Детали : 1 ×Креативна Полица Гроздобер
Се користи за : Студија, Дневна соба, Спална соба

Повеќе информации

Тип:
Дневна Соба Мебел
Специфични Употреба:
Bookcase
Општа Употреба:
Дома Мебел
Број на Групи:
3
Со Складирање Кабинети:
No
Укината:
No
Метал Тип:
Железо
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Со Врата:
No
Шема:
No
Број На Модел На:
Z16
is_customized:
Yes
Изглед:
Модерна
Големина:
As Shown on the Photo
Бренд Име:
Најдете Радост
Материјал:
Метал
Стил:
Американската Држава
Материјал:
Метал
Дополнителна Функција:
Публикации
Применливи Број:
Студија, Дневна соба, Спална соба
Bulkhead Дебелина:
Може да се прилагоди
Ширина:
12cm
Со Врата:
No
Е Прилагодена:
Yes
Стил:
Гроздобер
Завршува Материјал:
водовод
Со Полици За Книги:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата